×

Co może się stać w trzy sekundy?

28.08.2017 / Akademia FormImpress / Wszystkie kategorie

#

Na czym polega zasada trzech sekund? Znasz efekt pierwszego wrażenia?

O pieniądzach, marce osobistej, nawiązywaniu kontaktów biznesowych, współpracy, relacji Ty – Klient, prowokacji wizerunkowej i tym, co robi w materiale Ryan Gosling opowie Michał Kochański, CEO Foreto Software House.

Przed Tobą pierwszy zbiór wiedzy Akademii Form/Impress.

Jakie są fakty? Przejdźmy do konkretów.

 

 

Twój Klient w ciągu trzech sekund oceni Ciebie, Twoje materiały reklamowe oraz działania – szeroko pojętego – marketingu. Tyle czasu masz na to, aby tak zaintrygować drugą osobę, żeby zdecydowała się podjąć z Tobą współpracę.

Uważasz, że nie jest to prawda? Zamknij okno przeglądarki i zaczekaj, aż Twoi potencjalni Klienci znajdą się u konkurencji.

Codziennie dążysz do minimalizacji kosztów oczekując jednocześnie maksymalizacji zysków z każdej zainwestowanej złotówki. Ogarnia cię frustracja na myśl o wydaniu kolejnych pieniędzy na rzeczy, które nie przyniosą realnie zysku?

Dlaczego więc nie zaczniesz traktować swojego wizerunku jako podstawy do działania własnego biznesu? Podejmij tę decyzję, zacznij usprawniać, albo zmień własną identyfikację wizualną, stronę internetową na takie, które nie tylko są piękną asystentką, ale przede wszystkim handlowcem, który sprzedaje Twoje produkty i usługi.

TWOJA STRONA INTERNETOWA MA SPRZEDAWAĆ!

To Twoje narzędzie do sprzedaży. Traktuj ją jako machinę do zarabiania pieniędzy. W końcu na tym Ci zależy, prawda?

Jest jedno słowo klucz, które jest podstawą sukcesu:

SPÓJNOŚĆ

Musisz być spójny z tym, co sprzedajesz. Twoja strona internetowa, Twoja identyfikacja wizualna, Twoje materiały reklamowe muszą być dopasowane do Ciebie, Twojego Klienta i tego, co sprzedajesz!
Jeśli nie jesteś spójny w tym, co robisz – nie jesteś także wiarygodny. Wracamy do początku. Efekt trzech sekund. Jeśli nie jesteś spójny ze swoim wizerunkiem, na własne życzenie stwarzasz ryzyko, że Klient nie zechce z Tobą współpracować.

Dziękujemy Ci za to, że jesteś z nami. Już teraz zapraszam Ciebie na drugi film. Opowiemy o „efekcie wow”, absurdach, jakie z niego wynikają i o tym, jak oceniać budowę swoich narzędzi w Internecie.

Powrót
Zdjęcie autora

Agnieszka Partyka

Business Development Manager

tel. +48 514 139 185 a.partyka@formimpress.com