• Strona internetowa

  Pozwala nie tylko budować profesjonalny wizerunek firmy wśród branży i klientów, ale też pozyskać nowe zlecenia.

 • Identyfikacja wizualna

  Pomaga zapamiętać Twoją markę grupie docelowej lepiej niż słowa, ponieważ większość klientów łatwiej zapamiętuje obrazy.

 • Sklep Internetowy

  Sklep internetowy to doskonałe rozwiązanie dla firm, które sprzedają produkty i chcą zwiększyć swój udział w rynku.

Kuba i Michał poprosili mnie żebym napisał im rekomendacje. Długo zastanawiałem się jak opisać nasze (wspólne) doświadczenia (i już w sumie fajną koleżeńską relacje) związane z powstawaniem strony, papeterii, wizytówek i innych rzeczy które były nam potrzebne przez ostatnie prawie dwa lata. Wsłuchiwali się w nasze potrzeby ale też zawsze chcieli żebyśmy nie mieli sztampowych rozwiązań dla prawników. Poza tym mogliśmy na nich liczyć w takich kwestiach jak pomoc w ustawienia kanału na YouTube, kilkukrotne tłumaczenie funkcjonalności bloga, etc. Powiem wprost jeżeli masz wątpliwości czy Form/Impress stanęło na wysokości zadania wejdź na naszą stronę internetową, a później znajdź lepszą stronę dla kancelarii prawnej.

reference__author Tomek Snażyk SGP Legal
Zobacz realizację

Form/Impress to kreatywny zespół osób, które szukają rozwiązań i zadowolenia klienta. Dali się poznać jako profesjonaliści, którzy odbierają telefony i działają - a to czasami nie jest takie oczywiste w branży IT.

reference__author Magdalena Pawłowska Insource
Zobacz realizację

Po realizacji kilku projektów, na których linia frontu przesuwała się niezauważalnie nawet kilka razy dziennie, jestem pełen uznania dla zespółu, który wykazał się niezbędnymi cechami: elastycznością, zdrowym rozsądkiem i profesjonalizmem.

reference__author Przemek Cholewiński EMLAB
Zobacz realizację

Zgłaszając się do Form/Impress, szukaliśmy świeżego podejścia oraz kreatywności. Zarówno ich dotychczasowe realizacje, jak i współpraca przy wcześniejszych projektach pokazały, że można na nich liczyć, a efekt końcowy będzie zadowalający.

reference__author Wojciech Gierszewski Instytut Ekspertyz
Zobacz realizację

Największe zalety jakie widzę we współpracy z chłopakami jest ich niewątpliwa jakość, sktuczeność i fakt, że odbierają telefony nawet o 00:00. Niejednokrotnie miałem "gorące sytuacje" i zawsze mogłem na nich liczyć.

reference__author Łukasz Jakóbiak 20m2 talk show
Zobacz realizację
 • reference__author Łukasz Jakóbiak - 20m2 Talk-show

  "Największe zalety jakie widzę we współpracy z chłopakami jest ich niewątpliwa jakość, sktuczeność i fakt, że odbierają telefony nawet o 00:00. Niejednokrotnie miałem "gorące sytuacje" i zawsze mogłem na nich liczyć."

  Zobacz realizację