portfolio

20 Wykładów Łukasza

Założyciel i prowadzący programu talk-show 20m2 Łukasza. Od 2013 roku realizuje swój autorski cykl 20 wykładów na terenie całej Polski. Wystąpił na Uniwersytecie Greenwich i Oxford. Do maja 2015 podczas wystąpień na żywo wysłuchało go 45 000 osób. To wulkan energii na scenie, motywuje i daje odwagi do realizacji celów. Brał udział w seminarium Jacka Canfielda oraz szkoleniach Mateusza Grzesiaka i Briana Tracy, a także The Way Ahead z Tonym Robbinsem.

Zobacz więcej
portfolio

Cytowski

Cytowski LLC to międzynarodowa kancelaria o profilu technologiczno-biznesowym, która specjalizuje się w obsłudze startup-ów, venture capital oraz prawie nowych technologii.

Zobacz więcej
portfolio

Majka Reinhardt

Majka Reinhardt to wiodąca firma w dystrybucji zagranicznych marek obuwniczych. Głównym celem firmy jest wprowadzenie na polski rynek doskonałej, markowej odzieży i dodatków znanych firm europejskich. Jej działania mają na celu zainteresowanie odbiorców światowymi trendami w modzie damskiej.

Zobacz więcej
portfolio

ASE Pharma

Jednym z naszych projektów była możliwość realizacji pełnego brandingu dla ASE Pharma Consulting. Jest to firma zajmująca się doradztwem, consultingiem i audytem w obszarze farmaceutyki na terenie Polski.

Zobacz więcej
portfolio

Magda Mołek

Dziennikarka z krwi i kości. Mówi, że sensem jej zawodowego życia jest zadawanie pytań. Od 1995 roku jest prowadzącą wielu programów telewizyjnych, festiwali, laureatka Wiktora (2003) oraz Tytułu Kobiety Roku (2008). Obecnie jest gospodynią programu, w którym przeprowadza wywiady ze znanymi ludźmi.

Zobacz więcej
portfolio

Volken Meble

Volken to firma z Tczewa specjalizująca się w produkcji i sprzedaży dizajnerskich mebli również realizowanych na zamówienie.

Zobacz więcej
portfolio

20m2 Łukasza

Łukasz Jakóbiak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobistości w świecie internetu. Dzięki swojemu talk-show 20m2 Łukasza stał się czołowym polskim youtuberem z setkami tysięcy wyświetleń na pojedynczym odcinku.

Zobacz więcej
portfolio

Corbo.in

Corbo.in To startup z trójmiasta, który stworzył innowacyjną platformę do wyszukiwania oraz wynajmowania mieszkań, skierowaną do studentów z całej Polski.

Zobacz więcej
portfolio

Przembud

PRZEMBUD GDAŃSK S.A. to firma budowlana z bogatą historią i tradycją. Już od ponad 70 lat współtworzą wizerunek Gdańska i regionu Wybrzeża. Jako generalny wykonawca są aktywni zarówno w sektorze budownictwa przemysłowego, jak i ogólnego.

Zobacz więcej
portfolio

Fifth Avenue Concierge Medicine

Maurice Preter Fifth Avenue Concierge Medicine zapewnia kompleksową, poufną opiekę zdrowia i usługi doradcze skierowane do wybranych osób jak i rodzin. Korzystają z sieci wybitnych klinicystów i badaczy, którzy w niezwykły sposób dbają o zdrowie pacjenta, prywatność i komfort.

Zobacz więcej
portfolio

Mangusta Film

Mangusta Film to prężnie rozwijające się studio realizacji filmowej wykonującej zlecenia głównie dla telewizji publicznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, elastyczności i najnowszym technologiom, w swoim portfolio mają między innymi projekty dla takich marek jak Rexona, TVP, Keller Polska czy BBCG.

Zobacz więcej
portfolio

Kamex Service

Kamex to firma realizująca usługi w branży rurociągów, zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych oraz spawanych konstrukcji stalowych.

Zobacz więcej

Chcesz aby Twoja firma wyglądała równie profesjonalnie?

Napisz do nas.
  • reference__author Łukasz Jakóbiak - 20m2 Talk-show

    "Największe zalety jakie widzę we współpracy z chłopakami jest ich niewątpliwa jakość, sktuczeność i fakt, że odbierają telefony nawet o 00:00. Niejednokrotnie miałem "gorące sytuacje" i zawsze mogłem na nich liczyć."

    Zobacz realizację