• Strona internetowa

  Pozwala nie tylko budować profesjonalny wizerunek firmy wśród branży i klientów, ale też pozyskać nowe zlecenia.

 • Identyfikacja wizualna

  Pomaga zapamiętać Twoją markę grupie docelowej lepiej niż słowa, ponieważ większość klientów łatwiej zapamiętuje obrazy.

 • Sklep Internetowy

  Sklep internetowy to doskonałe rozwiązanie dla firm, które sprzedają produkty i chcą zwiększyć swój udział w rynku.

O Form/Impress

Gdyby nasza firma była kulinarnym daniem, to jej przepis składałby się z wykwalifikowanego zespołu nastawionego na tworzenie projektów, z których jest dumny, legalnego i nowoczesnego oprogramowania oraz wyjątkowej dbałości o obsługę klienta na każdym etapie współpracy. Tak. Na każdym etapie! Nie ma co ukrywać. Lubimy pracować w miłej atmosferze, a taka atmosfera jest możliwa, gdy uważnie słuchamy Twoich uwag, konsultujemy cały proces wdrażania Twojego projektu oraz gdy dotrzymujemy ustalonych terminów. To właśnie przepis na Form Impress.

Osiągnięcia

W naszej dziedzinie odbywa się wiele konkursów i plebiscytów. My nie staramy się o nagrody przyznawane przez branżę. Staramy się, na każdym kroku, o zadowolenie naszych klientów. Cały nasz zespół uwielbia chwile, gdy klient w mailu pisze “tak, to jest to!”. Takich osiągnięć mamy sporo na swoim koncie, zresztą wystarczy, że przejdziesz do zakładki “Referencje”. Równie istotnym sukcesem, który osiągnęliśmy jest bezgraniczne zaufanie wewnątrz naszego zespołu i świadomość wspólnego celu, którym jest dostarczenie Tobie produktu najwyższej jakości.

Wartości

Jesteśmy zespołem osób, który za najwyższą wartość uznaje zadowolenie klienta. Nie dlatego, że wypada tak napisać, lub dlatego, że aktualnie panuje moda na mówienie o byciu firmą, która dba o klienta. Oprócz tego, że dostarczamy realizacje na światowym poziomie, to chcemy, aby każdy nasz klient miło wspominał współpracę z naszą firmą bo wiemy, że w dzisiejszych czasach posiadanie zaufanego partnera w biznesie to podstawa sukcesu. Tak sukcesu. My osiągamy go tylko wtedy, gdy klient i cały nasz zespół jest dumny z wykonanego projektu.

Jesteśmy częścią

Agencja kreatywna Form/Impress jest częścią grupy Foreto w skład, której wchodzi również Foreto Software House, który jest odpowiedzialny za część programistyczną agencji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Foreto i poznać jej pełną ofertę, wszelkie informacje znajdziesz na stronie FORETO.com.

Należymy do Związku Pracodawców:#

Chcesz przekonać się jak współpracuje się z naszą firmą?

Skontaktuj się z nami
 • reference__author Łukasz Jakóbiak - 20m2 Talk-show

  "Największe zalety jakie widzę we współpracy z chłopakami jest ich niewątpliwa jakość, sktuczeność i fakt, że odbierają telefony nawet o 00:00. Niejednokrotnie miałem "gorące sytuacje" i zawsze mogłem na nich liczyć."

  Zobacz realizację